fbpx

Planowanie

Planowanie pracy

Każdego dnia nasz zespół planistów tworzy plan pracy dla około półtora tysiąca osób. To bardzo trudne zadanie, ponieważ oprócz realizacji „zamówień” spływających od klientów ważne jest, by uwzględnić indywidualne upodobania pracowników.

Dopasowanie umiejętnoci osób pracujący w naszej agencji do stanowiska pracy to sprawa priorytetowa. Delegacja do danego zakładu dokonywana jest często na podstawie wcześniej zdobytego doświadczenie, posiadanie uprawnień oraz poziom znajomości języka obcego.

Axidus korzysta z bardzo funkcjonalnej aplikacji Plan4Flex, za pomocą której komunikuje się z pracownikami, przekazując informację na temat planu pracy. W wiadomoci z planem pracy zawsze zawarta jest godzina rozpoczęcia pracy, nazwa oraz adres firmy, kontakt do kierowcy, który nas do niej zawozi.

Wszelkie pytania, sugestie oraz prośby dotyczące zmiany pracy można kierować do Działu Planowania za pomocą wyżej wymienionej aplikacji, wybierając odpowiedni rodzaj wiadomości. Pamiętaj, że obsługujemy wiele firm, jeżeli nie podoba Ci się obecnie wykonywana praca, możemy zaproponować Ci inną.  It’s all about people!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji Plan4Flex? Kliknij tutaj i przejdź do strony poświęconej aplikacji i jej funkcjonalności.

    Nie znalazłeś tego czego szukasz?

    Skonatktuj się z nami telefonicznie 0174-219490, lub wyślij widomość e-mail za pomocą formularza poniżej: