fbpx

Lockdown: Godzina policyjna w Holandii

WAŻNE – LOCKDOWN W HOLANDII – Godzina policyjna – 21:00 a 04:30

Drodzy pracownicy,

Zapewne większość z was słyszała już o wprowadzeniu kolejnych obostrzeń mających na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się korona wirusa. Od soboty 23 stycznia godziny 21:00 obowiązywać będzie tak zwany „Avondklok”. Określenie to oznacza, że mamy zakaz poruszania się w przestrzeni
publicznej pomiędzy godziną 21:00 a 04:30. 

Ten zakaz obowiązuje wszystkich z wyjątkiem osób posiadających jasny ważny powód do opuszczenia swojego miejsca zamieszkania takie jak osoby jadące do pracy lub osoby, które muszą pilnie dojechać do szpitala. Resztę zasad znajdziesz na stronie internetowej www.axidus.com. Abyś mógł poruszać się pomiędzy pracą a domem, potrzebujesz dwóch zaświadczeń.

Eigen verklaring avondklok – Własne oświadczenie

Werkgeversverklaring avondklok – Zaświadczenie od pracodawcy

Obydwa zaświadczenia powinieneś znaleźć rano lub w ciągu dnia widoczne w twojej aplikacji Plan4Flex w sekcji dokumenty. Tam zawsze odnajdziesz swoje zaświadczenie w wypadku gdybyś potrzebował je okazać. Pamiętaj dlatego, abyś zawsze miał ze sobą naładowany telefon oraz ważny dokument tożsamości kiedy przemieszczasz się z domu do pracy.

WAŻNE

Własne oświadczenie musi być podpisane przez Ciebie! Jeśli to oświadczenie nie będzie zawierało podpisu, nie pozwoli na poruszanie się w przestrzeni publicznej.
W tym oświadczeniu podajesz do wiadomości i oświadczasz, że musisz opuścić dom w związku z pracą, takie oświadczenie nie jest ważne bez zaświadczenia od pracodawcy!

Zaświadczenie od pracodawcy nie musi być odręcznie podpisane.