fbpx

Pracownik produkcji Holandia

 • home
 • /
 • Pracownik produkcji Holandia

Pracownik produkcji – oferta numer 840-001

Dla naszego głównego klienta, firmy z prowincji Holandia Północna,  producenta gotowych warzyw, krojonych owoców, sałatek i dań mrożonych, poszukujemy kandydatów do funkcji krojenia i przetwórstwa różnorodnych owoców i warzyw.

To jesteś Ty!

Czy lubisz pracować ze świeżymi produktami, czy nie boisz się trochę przeziębienia i czy jesteś prawdziwym przebojem?”
To może być Twoja wymarzona praca!!!!
Szukasz pracy na produkcji z dużą różnorodnością i różnymi czynnościami?

Nasz klient poszukuje osoby, która potrafi pracować zgodnie z procedurami i jest świadoma bezpieczeństwa w miejscu pracy. Ważne jest również, abyś był elastyczny, potrafił dobrze pracować w zespole i był otwarty na rotację w miejscu pracy.

Nasz klient to firma społeczna, w której panuje atmosfera wzajemnego szacunku, gdzie oprócz ciężkiej pracy jest też czas na okazjonalną zabawę.

Za to będziesz odpowiedzialny!

Na tym stanowisku odpowiadasz za krojenie, mieszanie i pakowanie owoców i warzyw. Możesz zostać wdrożony w różnych działach, w tym w przetwarzaniu wstępnym. W tej fabryce działa nieprzerwanie 16 linii produkcyjnych, a każda linia jest wyposażona dla jednej rodziny warzyw, takich jak odmiany kapusty, warzywa liściaste, odmiany sałaty itp.

Możesz też zostać zatrudniony w dziale gotowych do spożycia warzyw, posiłkach lub owocach. Tak bardzo różnorodne!

Czego wymagamy:

 • Jesteś dostępny od zaraz
 • Masz wytrwałość i jesteś odporny na zimno (temperatura poniżej 6 stopni)
 • Fizycznie zdrowy
 • Komunikujesz się w języku angielskim (minimalny poziom A2)

Co możemy Ci zaproponować:

 • Praca pełna wyzwań w różnych zespołach
 • Stabilne miejsce pracy przez dłuższy czas
 • Godziny pracy od 7:00 do 16:00 lub od 16:00 do 1:00
 • Wynagrodzenie i warunki odpowiednie do stanowiska, doświadczenia i wieku

Jesteś zainteresowany?

Aplikuj już dziś!
CV wraz ze stanowiskiem i numerem oferty (840-001)
wyślij na adres: work@axidus.com

Lub wypełnij ten formularz:  

  Dane personalne:

  Dodaj CV:

  Zgoda na przetwarzanie danych:

  I. Administratorem danych osobowych jest Agencja Pracy Tymczasowej Axidus International Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie ul. Kołobrzeska 1, 10-442 Olsztyn (Polska), oraz Agencja Pracy Axipack B.V. z siedzibą w Capelle aan den Ijssel, Cypresbaan 39 (Holandia) występująca jako współadministrator danych osobowych.

  II. Dane osobowe zawarte w formularzu kandydata przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania dancyh jest art. 6 ust.1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO, oraz odpowiednie przepisy Kodeksu Pracy.

  III. Dane będą udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane podwykonawcom wyłącznie w zakresie usług świadczonych dla administratora danych.

  IV. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku nie podjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane będą przechowywane przez okres 365 dni.

  V. Przysługuje Państwu prawo do:
  - cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, co spowoduje zaprzestanie przetwarzania danych w celu rekrutacji
  - dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia, a także prawo do ich przenoszenia
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego

  VI. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

  VII. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy kontaktować się mailowo pisząc na adres: info@axidus.pl lub telefonicznie 89 533-06-94