fbpx

Wszystko na temat zakupów

  • home
  • /
  • Wszystko na temat zakupów

Miło widzieć, że nas znalazłeś!

Wiemy, że życie to znacznie więcej niż praca. Doceniamy wartość, jaką niesie ze sobą balans pomiędzy pracą a spędzaniem wolnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi, relaksem czy wyjściem do miasta.

Aby wzmocnić tę koncepcję, możesz wygrać zakupy, wypełniając formularz tej kampanii.

Subscribe for groceries

Jak wygrywać artykuły spożywcze na rok?
Chodzi o subskrypcję

Zapisując się do tego konkursu, weźmiesz udział w cotygodniowym losowaniu. Co tydzień w tym kwartale organizujemy losowanie pełnej paczki artykułów spożywczych. Zapisując się, bierzesz udział w cotygodniowym losowaniu.

Uczestnicy promocji będą mieli szansę * na zdobycie głównej nagrody. Darmowe artykuły spożywcze o wartości 1500 euro na rok! *

Zasady i warunki

Kampania trwa od 1 maja 2021 roku do 31 lipca 2021 roku. Zdobywca nagrody głównej zostanie ogłoszony 14 sierpnia 2021 roku.

Zasadniczo udział w kampanii z nagrodami spożywczymi oznacza szansę na wygraną artykułów spożywczych co  tydzień o wartości 50 (pięćdziesiąt) euro, a nagrodę główną – kupon o wartości 1500 euro (półtora tysiąca euro). Promocja dotyczy kredytu w jednym z uczestniczących supermarketów w Twojej okolicy. Kredyt można wykorzystać przez rok, aż do wyczerpania środków.

Udział w cotygodniowej loterii następuje po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i potwierdzeniu podwójnej zgody (e-mail zabezpieczający).

Tam, gdzie nagroda za cotygodniowe zakupy jest rozlosowana wśród wszystkich rejestracji, główna nagroda jest losowana tylko dla uczestników, którzy wypełnią dodatkową ankietę wysłaną na adres polecony i pracują dla lub za pośrednictwem Axidus w ciągu jednego roku.

Udział w promocji jest jednorazowy na adres e-mail. Udział w promocji możliwy jest tylko dla: osób, które ukończyły 18 lat, pracownicy Axidus są wykluczeni z udziału w promocjach. Axidus jest w każdej chwili upoważniony do zmiany warunków promocji w międzyczasie lub do wstrzymania promocji bez podania przyczyny.

Dane osobiste:

Dane osobowe uczestników są udostępniane agencji marketingowej Flax.Dept wyłącznie do celów kampanii i działań komunikacyjnych. Dane nie będą udostępniane bez konsultacji i przekazywane lub sprzedawane podmiotom zewnętrznym.

Zwycięzca (zwycięzcy):

Zwycięzca (zwycięzcy) loterii jest wybierany w drodze losowania w sposób bezstronny. Zwycięzca otrzyma osobisty e-mail. Jeśli zwycięzca nie odpowie lub nie pojawi się w ciągu tygodnia po ogłoszeniu, nowy zwycięzca nie zostanie wyznaczony. Flax.Dept BV rozdzieli nagrody

Axidus ma prawo wykluczyć osoby z udziału w przypadku podejrzenia bezprawnego udziału lub oszustwa. Uczestnicy, którzy nie wygrali nagrody po zakończeniu kampanii, zostaną o tym powiadomieni. Nie ma możliwości wymiany zakupionych artykułów spożywczych na inny produkt lub kwotę.